O nás

Společnost KONCEPT EKOTECH nabízí systémová řešení v různých oblastech hospodaření s vodou v sanitárních a průmyslových instalacích. Tato řešení mnoha zákazníkům nejen výrazně snižují provozní náklady, ale jsou tu také pro ty, kterým záleží na kvalitě vody, nebo pro ty, kteří dávájí přednost vyspělým ekologickým technologiím.

Naše společnost se nezaměřuje na prodej samostatných výrobků, hlavním cílem je nabídka komplexních řešení problémů zákazníka a naplnění jeho potřeb, zjednodušeně řečeno dodávka „na klíč“.

Koncept ekotech garantuje vysokou kvalitu služeb, širokou nabídku řešení, spolehlivost dodávek a servisu i osobní přístup k zákazníkovi.

Poskytujeme veškerou technickou a poradenskou pomoc v oblasti:

  • Přípravy projektu
  • Realizace zakázky
  • Následného servisu

Společnost je držitelem certifikátu ISO 9001. Udržování a stálé zlepšování systému kvality je kontrolováno při pravidelných externích auditech.

Politika kvality

Pod pojmem kvalita rozumíme nejen technickou kvalitu námi nabízených řešení a produktů, ale i celý komplex činností a služeb, které jsou úzce spjaty s nákupem, prodejem a servisem produktů a mají pro naše zákazníky podstatný význam. Abychom dokázali naplnit očekávání našich zákazníků i naše vlastní, je důležité, aby všichni zaměstnanci cítili spoluodpovědnost za prosperitu společnosti.

Celý systém managementu kvality je proto postaven na zvyšování odborných znalostí a motivaci zaměstnanců. Všechny procesy, které ve společnosti probíhají, neustále sledujeme a vyhodnocujeme s cílem dosáhnout maximální efektivnosti všech činností uvnitř i vně firmy. Vedení společně se všemi zaměstnanci usiluje o dlouhodobý rozvoj a růst, vytváření dobrého jména společnosti a rozvoj oboustranně prospěšných vztahů se zákazníky.

Naším základním cílem je spokojený zákazník. Proto je naše úsilí zaměřeno na vysoký standard poskytovaných služeb, včasné plnění dodávek, nabídku moderních ekologických technologií a kvalitních produktů a dodržování platné legislativy.

Ing. Zdeněk Petrů
jednatel společnosti

Základní údaje o společnosti

Společnost KONCEPT EKOTECH s.r.o. byla založena v roce 1991 a má za sebou 29 let úspěšného působení na českém a slovenském trhu.

Jednatel společnosti: Ing. Zdeněk Petrů
Počet zaměstnanců: 16
Základní jmění: 7 mil. Kč
Certifikace: ISO 9001